2017 Scores & Standing (LIVE UPDATES)

Divison A Division B Division C Division YG
MC Hawks 3-1-0 Team STL (Green) 2-2-0 MDJP 1-2-1 Harrow Prospects 0-2-2
Islanders 3-1-0 Detroit Elite (Jr) 0-3-1 Bluewater Selects 2-1-1 Team STL (White) 2-1-1
Tri City Hawks 0-3-1 Arsenal (Jr) 2-1-1 Windsor Wings 3-0-1 Arsenal YG 3-1-0
Fighting Irish 1-2-1 Jr Saints 3-0-1 Team STL (Red) 0-4-0 Lake Erie 0-3-1
EliteProspects.com 1-1-2       Detroit Elite YG 3-1-0
       
       
       

 

DATE RINK TIME HOME AWAY
Friday East  700 AM Harrow Prospects                2 Team STL (White)                         2
Friday West 700 AM Arsenal YG                         11 Lake Erie                                       0
Friday East  835 AM MC Hawks                           3 Islanders                                        7
Friday West 835 AM Tri City Hawks                     1 Fighting Irish                                  4
Friday East  1010 AM Team STL (Green)               7 Detroit Elite (JR)                            2
Friday West 1010 AM Arsenal (JR)                        6 Jr Saints                                        7
Friday East  1145 AM Windsor Wings                    9 Team STL (Red)                            4
Friday West 1145 AM MJDP                                  2 Bluewater Selects                         2
Friday East  120 PM Harrow Prospects                1 Detroit Elite YG                             6
Friday West 120 PM MC Hawks                           2 Eliteprospects.com                        0
Friday East  255 PM Detroit Elite (JR)                  2 Jr Saints                                        2
Friday West 255 PM Team STL (Green)               1 Arsenal (JR)                                  5
Friday East  430 PM MJDP                                   1 Windsor Wings                              3
Friday West 430 PM Bluewater Selects                9 Team STL (Red)                            5
Friday East  605 PM Detroit Elite YG                    7 Lake Erie                                       0
Friday West 605 PM Team STL (White)                3 Arsenal YG                                    2
Friday East  740 PM Islanders                              7 Tri City Hawks                               3
Friday West 740 PM Eliteprospects.com              3 Fighting Irish                                  3
Saturday East  700 AM Harrow Prospects                2 Lake Erie                                       2
Saturday West 700 AM Arsenal YG                          5 Detroit Elite YG                             3
Saturday East  830 AM MC Hawks                           6 Fighting Irish                                 2
Saturday West 830 AM Tri City Hawks                      1 Eliteprospects.com                        1
Saturday East  1015 AM COACHES SEMINAR - EVERYONE INVITED
Saturday East  1145 AM Team STL (Green)               2 Jr Saints                                        7
Saturday West 1200 PM Detroit Elite (JR)                  0 Arsenal (JR)                                  7
Saturday East  120 PM MJDP                                   5 Team STL (Red)                            3
Saturday West 135 PM Bluewater Selects                2 Windsor Wings                              5
Saturday East  255 PM Team STL (White)                5 Lake Erie                                       0
Saturday West 310 PM Islanders                              6 Fighting Irish                                  3
Saturday East  430 PM MC Hawks                           3 Tri City Hawks                                1
Saturday West 445 PM Harrow Prospects                1 Arsenal YG                                    6
Saturday East  605 PM Team STL (Green)               6 MJDP                                            2
Saturday West 620 PM Detroit Elite (JR)                  3 Bluewater Selects                         5
Saturday East  740 PM Jr Saints                               5 Team STL (Red)                            0
Saturday West 755 PM Arsenal (JR)                         2 Windsor Wings                              2
Saturday East  915 PM Team STL (White)                2 Detroit Elite YG                             8
Saturday West 930 PM Islanders                              1 Eliteprospects.com                        4
Sunday East  900 AM  1st - Arsenal YG                  4 4th - Harrow Prospects YG            1
Sunday West 900 AM  2nd - Detroit Elite YG           4 3rd - Team STL (White) YG           2
Sunday East  1000 AM  "A" Winner - Islanders          5 Wild Card - MC Hawks                  3
Sunday West 1000 AM  "C" Winner - W. Wings         3 "B" Winner - Jr. Saints                   2
Sunday East 1100 AM Arsenal YG            S/O W -  2 Detroit YG                         S/O L - 1
Sunday East 1215 PM ISLANDERS                        0 WINDSOR WINGS                        4
ALL GAMES AT ARCTIC EDGE ICE ARENA